Get Adobe Flash player

Sběrači na utkáních „Áčka“

9.3. 10:15 Kolín D.Folwarczny
22.3. 17:00 Převýšov Z.Vait
5.4. 17:00 Písek J.Slabyhoud
17.4. 17:00 Domažlice M.Nezbeda
20.4. 10:15 Měcholupy Z.Šťastný
4.5. 10:15 Chrudim T.Vávra
11.5 10:15 Hlavice U9 nebo U8
24.5. 17:00 Roudnice D.Folwarczny
7.6. 19:00 Česká Lípa J.Slabyhoud

Ostatní sponzoři

Facebook

mladší žáci
Horní řada:
Vait Marek (trenér), Pliska Martin, Kocourek Ondřej, Skřivánek Ondřej, Vávra Tomáš, Urban Martin, Pavuk Jakub, Duong Tomáš, Petrmichl Tomáš, Šorsák Jakub, Vávra Tomáš (trenér)
Dolní řada: Rajčan Vladimír, Kocourek Matěj, Myšička Karel, Hagenštoc Patrik, Pavlásek Miroslav, Stádník Lukáš, Větrovec Ondřej, Mergl Daniel

Hlavní Trenér: Vávra Tomáš
Asistent: Vait Marek
Vedoucí mužstva: Vávrová Petra

Jméno a příjmení Ročník Č. Post POZ PVB PT ŽK ČK
A B OFS KFS A B
Duong Tomáš 1999 OBR,ZAL 1 2 0 1
Gedeon Filip 2002 ZAL,ÚT 3  2 3 0 1
Hagenštoc Patrik 2000 20 BR 4  3 0 0
Koblížek Tomáš 2000 ZAL 0  0 0 0
Kocourek Ondřej 2000 8 ZAL,ÚT 7  3 3 10 7
Kocourek Matěj 2000 5 OBR 6  3 0 0
Kršiak Simon 2001 ZAL,ÚT  0  2 3 0 7
Le Thanh Filip 2000  0  2 0 0
Liška Lukáš 2001 10 ZAL,ÚT 5  1 4 2
Macák Adam 2000 14 OBR 6  0 1 0
Mergl Daniel 2000 2 OBR,ZAL 5  4 0 2
Mol David 1999 OBR 0  2 0 1
Myšička Karel 1999 7 ZAL,ÚT 6  1 3 1
Pavlásek Miroslav 2000 1 BR 5  0 3 0 0
Pavuk Jakub 2000 OBR,ÚT 2  2 0 5
Petrmichl Tomáš 2000 OBR 5  0 3 0 0
Pieter Jakub 2000 ZAL,ÚT 1  1 3 1 1
Pliska Martin 2000 11 ZAL 7  0 3 0
Rajčan Vladimír 2000 6 OBR,ZAL 6  4 1 8
Skřivánek Ondřej 1999 9 OBR,ZAL 7  0 1 0
Stádník Lukáš 2000 12 ZAL,ÚT 5  0 3 3 0
Šorsák Jakub 2000 3 ZAL,ÚT 7  3 3 7 4
Urban Martin 1999 4 OBR 7  0 0
Vávra Tomáš 2000 7 ZAL 5  2 1 0
Větrovec Ondřej 2000 15 OBR,ZAL 7  4 3 1
Zahrádka Jan 2001 ÚT  0  1 2

(statistiky aktualizovány 10.10.2011,chybí 2.zápasy OP)

* POZ – počet odehraných zápasů ( A – mladší žáci A krajský přebor, B – mladší žáci B okresní přebor, OFS – Nominován do okresního fotbalového výběru, KFS – Nominován do výběru krajského fotbalového svazu)
PVB – počet vstřelených branek
PT – počet tréninků
ŽK – žluté karty
ČK – červené karty

 

Odjezdy autobusů

Kdy
Trenér
Soupeř
Odjezd
4.5. M.Vait Souš 7:40
2.5. Z.Vait Litoměřice 8:00
4.5. T.Vávra Litoměřice 8:00
5.5. Folwarczny Žatec 9:00
5.5. Slabyhoud Žatec 9:00

Rozpis tréninků podzim 2012

STARŠÍ DOROST roč. 94 - 95 Hřiště u Polikliniky
pondělí 17:30 - 19:00
středa 17:30 - 19:00
pátek 17:30 - 19:00
MLADŠÍ DOROST roč. 96 - 97 Hřiště u Polikliniky
pondělí 17:30 - 19:00
středa 17:30 - 19:00
pátek 17:30 - 19:00
STARŠÍ ŽÁCI A + B roč. 98 - 99 Hřiště u Polikliniky
úterý 17:30 - 19:00
čtvrtek 17:30 - 19:00
pátek 17:30 - 19:00
MLADŠÍ ŽÁCI roč. 00 - 01 Hřiště u Polikliniky
pondělí 16:00 - 17:30
čtvrtek 16:00 - 17:30
pátek 16:00 - 17:30
Hřiště LoKo CV
středa 16:30 - 18:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA roč. 02 Hřiště u Polikliniky
pondělí 15:30 - 17:00
čtvrtek 15:30 - 17:00
pátek 15:30 - 17:00
STARŠÍ PŘÍPRAVKA roč. 03 Hřiště u Polikliniky
pondělí 16:30 - 18:00
středa 16:30 - 18:00
pátek 16:00 - 17:30
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA roč. 04 Hřiště u Polikliniky
pondělí 16:30 - 18:00
středa 16:30 - 18:00
Hřiště LoKo CV
pátek 16:30 - 18:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA roč. 05 Hřiště u Polikliniky
středa 16:30 - 18:00
Hřiště LoKo CV
pátek 16:30 - 18:00
FOTBALOVÁ ŠKOLIČKA roč. 06 a mladší Hřiště u Polikliniky
úterý 17:00 - 18:00
čtvrtek 17:00 - 18:00
BRANKÁŘSKÝ TRÉNINK Hřiště u Polikliniky
úterý 16:00 - 18:00
čtvrtek 16:00 - 18:00